Bize Ulaşın

Soru, öneri ve taleplerinizi bize site_sorumlusu@lilly.com adresinden iletebilirsiniz.

Lilly İlaç Ticaret ve Ltd. Şti.

Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak

Akasya Acıbadem Kent Etabı

A Blok Kat: 3 34660

Üsküdar / İSTANBUL

Tel: 0090 216 554 00 00

Faks: 0090 216 474 71 99

Bir Advers Olay, Yan Etki veya Ürün Şikayetini Bildirme

Yan etkilerle karşılaşmanız halinde doktorunuz ya da eczacınızla iletişime geçin. Bu, Kısa Ürün Bilgisi ve Kullanma Talimatı’nda yer almayan olası yan etkileri de içerir.

Yan etki bildirimleri için, 24 saat içinde farmakovijilans departmanına, 0216 554 00 00 numaralı telefondan 2’yi tuşlayarak ulaşacağınız Yan Etki Bildirim Hattı aracılığıyla veya pharmacovigilance_turkey@lilly.com adresine e-posta yollayarak bildirimde bulunabilir, ayrıca 0216 554 01 81 numaralı faksa gönderim yapabilirsiniz.

Ürün şikayetleri için, 0216 554 00 00 numaralı telefondan 3’ü tuşlayarak ulaşacağınız çağrı merkezimize bildiriminizi iletebilirsiniz.

Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve kişisel verileriniz (iletişim bilgileriniz ve sağlık verileriniz gibi) şirket politikamız ile yerel kanun ve düzenlemeler uyarınca korunacak ve gizli tutulacaktır. Yan etki bildiriminde bulunmanız halinde, verdiğiniz bilgiler, gerektiğinde ilaç güvenliliği izlemi amacıyla kullanılacaktır (ve talebinizi uygun bir şekilde ele almamızı sağlayacaktır) ve sağlık otoriteleri ile paylaşılabilecektir. Sizinle ilgili tuttuğumuz kişisel verilerinize erişim hakkına sahipsiniz. İlaç güvenliliği amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

İhlalleri Bildirin

Yaptığımız her işte bize üç temel değerimiz yol gösterir: Dürüstlük, mükemmellik ve insana saygı. İşimizi yürütürken yasaları, yönetmelikleri, politikaları, kuralları ve/veya bu değerleri ihlal ettiğini düşündüğünüz herhangi bir davranışı lütfen aşağıdaki kanallar aracılığı ile bildirin:

Telefon: 1-800-8152481

E-mail: etikuyum@lilly.com
İnternet sitesi:
http://lillyethics.ethicspoint.com

(İnternet sitesi ve telefon bildirimleri, istenirse anonim olarak yapılabilmektedir.)